Programma

Februari

Ma 25-02  Sporthal Naastenbest – Best
19.30 Der Kinderen Hoveniers BHF
20.15 Huijbregts Relou Bouw Van Delft/De Visser
21.00 Van Delft/Schoenmakers D’n Babbel
21.45 FC Lighttown Heertum Bouw
Ma 25-02  Sporthal Kemmer – Oirschot
19.30 Verheijen Onderdelen Tegeloutlet
20.15 365zon/Hoogenhoff Marantz
21.00 Best Fit Fysio SOA
21.45 Plus Ton Henst Decathlon Best

Maart

Ma 11-03  Sporthal Naastenbest – Best
19.30 Decathlon Best 365zon/Hoogenhoff
20.15 Marantz Van Delft/Schoenmakers
21.00 D’n Babbel Verheijen Onderdelen
21.45 Topshelf Der Kinderen Hoveniers
Ma 11-03  Sporthal Kemmer – Oirschot
19.30 Verspaandonk Herenmode Anytime Fitness/Maas Inst
20.15 SOA Plus Ton Henst
21.00 Tegeloutlet Best Fit Fysio
21.45 BHF Restaurant FF
Ma 18-03  Sporthal Naastenbest – Best
19.30 Decathlon Best SOA
20.15 365zon/Hoogenhoff Van Delft/Schoenmakers
21.00 Plus Ton Henst Tegeloutlet
21.45 Verheijen Onderdelen Marantz
Ma 18-03  Sporthal Kemmer – Oirschot
19.30 B&B Bouwadvies Verspaandonk Herenmode
20.15 Huijbregts Relou Bouw Heertum Bouw
21.00 FC Lighttown Fried van de Laar
21.45 Best Fit Fysio D’n Babbel
Ma 25-03  Sporthal Naastenbest – Best
19.30 Anytime Fitness/Maas Inst B&B Bouwadvies
20.15 Tegeloutlet Decathlon Best
21.00 Restaurant FF Topshelf
21.45 D’n Babbel Plus Ton Henst
Ma 25-03  Sporthal Kemmer – Oirschot
19.30 SOA 365zon/Hoogenhoff
20.15 Marantz Best Fit Fysio
21.00 Van Delft/Schoenmakers Verheijen Onderdelen
21.45 Der Kinderen Hoveniers Verspaandonk Herenmode

April

Ma 01-04  Sporthal Naastenbest – Best
19.30 Fried van de Laar Huijbregts Relou Bouw
20.15 Heertum Bouw Van Delft/De Visser
Ma 08-04  Sporthal Naastenbest – Best
19.30 Topshelf BHF
20.15 Decathlon Best D’n Babbel
21.00 365zon/Hoogenhoff Verheijen Onderdelen
21.45 B&B Bouwadvies Der Kinderen Hoveniers
Ma 08-04  Sporthal Kemmer – Oirschot
19.30 Plus Ton Henst Marantz
20.15 SOA Tegeloutlet
21.00 Best Fit Fysio Van Delft/Schoenmakers
21.45 Verspaandonk Herenmode Restaurant FF
Ma 15-04  Sporthal Naastenbest – Best
19.30 Verheijen Onderdelen Best Fit Fysio
20.15 Van Delft/Schoenmakers Plus Ton Henst
21.00 Restaurant FF B&B Bouwadvies
21.45 Marantz Decathlon Best
Ma 15-04  Sporthal Kemmer – Oirschot
19.30 Der Kinderen Hoveniers Anytime Fitness/Maas Inst
20.15 BHF Verspaandonk Herenmode
21.00 D’n Babbel SOA
21.45 365zon/Hoogenhoff Tegeloutlet

Mei

Ma 06-05  Sporthal Naastenbest – Best
19.30 Tegeloutlet D’n Babbel
20.15 B&B Bouwadvies BHF
21.00 Van Delft/De Visser Fried van de Laar
21.45 Huijbregts Relou Bouw FC Lighttown
Ma 06-05  Sporthal Kemmer – Oirschot
19.30 Decathlon Best Van Delft/Schoenmakers
20.15 Plus Ton Henst Verheijen Onderdelen
21.00 Anytime Fitness/Maas Inst Restaurant FF
21.45 Verspaandonk Topshelf
Ma 13-05  Sporthal Naastenbest – Best
19.30 Restaurant FF Der Kinderen Hoveniers
20.15 FC Lighttown Van Delft/De Visser
21.00 Topshelf B&B Bouwadvies
21.45 Fried van de Laar Heertum Bouw
Ma 13-05  Sporthal Kemmer – Oirschot
19.30 SOA Marantz
20.15 BHF Anytime Fitness/Maas Inst
21.00 Best Fit Fysio 365zon/Hoogenhoff