Programma

September

Ma 23-09  Sporthal Naastenbest – Best
19.30 Restaurant FF Tegeloutlet
20.15 Huijbregts Relou Bouw Heertum Bouw
21.00 FC Lighttown Fried van de Laar
Ma 23-09  Sporthal Kemmer – Oirschot
19.30 D’n Babbel HTB/365zon.nl
20.15 Der Kinderen Hoveniers SOA
21.00 Decathlon Best Marantz
Ma 30-09  Sporthal Naastenbest – Best
19.30 Best Fit Fysio Verheijen Onderdelen
20.15 B&B Bouwadvies Topshelf
21.00 Plus Ton Henst Van Delft/Schoenmakers
Ma 30-09  Sporthal Kemmer – Oirschot
19.30 Fried van de Laar Huijbregts Relou Bouw
20.15 Anytime Fitness/Maas Inst BHF
21.00 Heertum Bouw Van Delft/De Visser

Oktober

Ma 07-10  Sporthal Naastenbest – Best
19.30 Van Delft/Schoenmakers Decathlon Best
20.15 Topshelf Anytime Fitness/Maas Inst
21.00 Verheijen Onderdelen Plus Ton Henst
21.45 BHF Der Kinderen Hoveniers
Ma 07-10  Sporthal Kemmer – Oirschot
19.30 Marantz D’n Babbel
20.15 SOA Restaurant FF
21.00 HTB/365zon.nl Best Fit Fysio
21.45 Tegeloutlet B&B Bouwadvies
Ma 21-10  Sporthal Naastenbest – Best
19.30 Huijbregts Relou Bouw FC Lighttown
20.15 Decathlon Best Verheijen Onderdelen
21.00 Van Delft/De Visser Fried van de Laar
Ma 21-10  Sporthal Kemmer – Oirschot
19.30 Der Kinderen Hoveniers Topshelf
20.15 Restaurant FF BHF
21.00 D’n Babbel Van Delft/Schoenmakers
Ma 28-10  Sporthal Naastenbest – Best
19.30 SOA Tegeloutlet
20.15 Marantz HTB/365zon.nl
21.00 Plus Ton Henst Best Fit Fysio
Ma 28-10  Sporthal Kemmer – Oirschot
19.30 Fried van de Laar Heertum Bouw
20.15 FC Lighttown Van Delft/De Visser
21.00 Anytime Fitness/Maas Inst B&B BouwadviesN

November

Ma 04-11  Sporthal Naastenbest – Best
19.30 Tegeloutlet Anytime Fitness/Maas Inst
20.15 Best Fit Fysio Decathlon Best
21.00 B&B Bouwadvies Der Kinderen Hoveniers
21.45 Verheijen Onderdelen D’n Babbel
Ma 04-11  Sporthal Kemmer – Oirschot
19.30 BHF SOA
20.15 Van Delft/Schoenmakers Marantz
21.00 Topshelf Restaurant FF
21.45 HTB/365zon.nl Plus Ton Henst
Ma 11-11  Sporthal Naastenbest – Best
19.30 Heertum Bouw FC Lighttown
20.15 Der Kinderen Hoveniers Anytime Fitness/Maas Inst
21.00 Van Delft/De Visser Huijbregts Relou Bouw
Ma 11-11  Sporthal Kemmer – Oirschot
19.30 D’n Babbel Best Fit Fysio
20.15 Decathlon Best Plus Ton Henst
21.00 Restaurant FF B&B Bouwadvies
Ma 18-11  Sporthal Naastenbest – Best
19.30 BHF Tegeloutlet
20.15 Marantz Verheijen Onderdelen
21.00 Van Delft/Schoenmakers HTB/365zon.nl
Ma 18-11  Sporthal Kemmer – Oirschot
19.30 SOA Topshelf
20.15 Heertum Bouw Huijbregts Relou Bouw
21.00 Fried van de Laar FC Lighttown
Ma 25-11  Sporthal Naastenbest – Best
19.30 B&B Bouwadvies SOA
20.15 Plus Ton Henst D’n Babbel
21.00 Topshelf BHF
21.45 Decathlon Best HTB/365zon.nl
Ma 25-11  Sporthal Kemmer – Oirschot
19.30 Verheijen Onderdelen Van Delft/Schoenmakers
20.15 Der Kinderen Hoveniers Tegeloutlet
21.00 Best Fit Fysio Marantz
21.45 Anytime Fitness/Maas Inst Restaurant FF